Špičkové kalibrační a validační systémy
Beamex LOGiCAL, vůbec první kalibrační software založený na předplatném, byl uveden na trh v loňském roce.
Nyní byla vydána nová aktualizace verze. Tato aktualizace obsahuje vylepšení požadovaná našimi uživateli softwaru LOGiCAL!
Bylo provedeno téměř 20 vylepšení a některé opravy, včetně možnosti přidat své vlastní logo do kalibračního listu a možnosti přizpůsobit si jeho číslo. V poznámce k verzi najdete podrobné informace o této nové verzi.
Chcete-li se dozvědět více o softwaru LOGiCAL a vyzkoušet bezplatnou zkušební verzi, navštivte webovou stránku LOGiCAL.
Začít používat LOGiCAL je opravdu snadné a náklady se přizpůsobují míře vašeho použití. Můžete začít s malým měsíčním poplatkem a přesto těžit z digitalizovaného kalibračního prostředí bez použití tužky a papíru.
Podívejte se na video a dozvíte se více!
© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobních údajů | cookies
Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby